Celkové rekonstrukce
Tisk Email

Celkové rekonstrukce bytů a domů patří mezi naše stěžejní činnosti a máme v této oblasti již mnohaleté zkušenosti. Rekonstruujeme byty ve starých cihlových domech i byty v domech panelových. Stejně tak dokážeme precizně zrenovovat zdevastované chalupy s již narušenou statikou apod. Jsme si vědomi odlišností jednotlivých budov a stavebních konstrukcí a tyto při pracích respektujeme. V rámci rekonstrukce rádi poradíme s novým dispozičním řešením a navrhujeme zachování a renovaci původních zachovalých prvků. Běžné trvání celkové rekonstrukce bytu je 20-40 pracovních dnů. V případě domů 3-5 kalendářních měsíců.

Stavba a rekonstrukce střech

Ať už v rámci celkové rekonstrukce Vašeho domu nebo jako samostatná stavební fáze, budeme rádi, když nás přizvete ke stavbě či renovaci Vaší střechy. Naši truhláři zhotoví nové trámoví, které citlivě tesařsky zabudujeme do stávající konstrukce. Poté provedeme pokládku nové střešní krytiny dle Vašeho výběru a možností. Rádi také poradíme s tímto výběrem a požadovanou krytinu zajistíme. Samozřejmě také zhotovíme okapy a další vyžadované prvky. Do střechy zabudujeme střešní okna či vikýře, která dodáme v požadovaném rozměru.

Demoliční práce a odvoz odpadu

Před zahájením rekonstrukce je často potřeba provést vyklízecí a demoliční práce. Odvoz sutin a stavebního odpadu je regulován legislativními předpisy a nařízeními. Proto v rámci stavebních prací zajišťujeme samozřejmě i odvoz vzniklého odpadu k jeho ekologické likvidaci dle platných norem. V rámci solidního mezilidského chování po sobě při dokončení prací uklidíme prostory znečištěné při stavbě či rekonstrukci.