Interiéry
Tisk Email

Rekonstrukce bytových jader a koupelen

Rekonstrukce umakartových jader v panelových a starých koupelen v cihlových domech jsou naším denním chlebem. Provádíme jak bourací a demoliční práce s odvozem odpadu, tak i zednické, obkladačské a elektro a vodoinstalační práce zvolených prvků (obkladů, dlažeb, sanity, nábytku, spotřebičů atd.). Při výběru rádi osobně poradíme a vše zajistíme. Běžné trvání rekonstrukce bytového jádra na klíč je 10-15 pracovních dnů.


Podkrovní a půdní vestavby

Půdní vestavby jsou hitem posledních let, neboť jde o dostupný způsob, jak zvětšit užitnou plochu nemovitosti. Tyto stavební úpravy však kladou velký důraz na konstrukční a bezpečnostní preciznost, zásadní je také vytvoření dostatečného zaizolování a vodotěsnosti střešních prvků. Provádíme i renovace poškozeného trámoví či zabudování střešních oken. V podkroví budujeme i sociální zařízení, včetně vyvedení veškerých rozvodů vody a elektroinstalací - samozřejmě s ohledem na moderní protipožární a technické normy.

Sádrokartonové systémy

Použití sádrokartonových konstrukčních systémů je velmi oblíbeným stavebním materiálem posledních let. Použití těchto systému je velmi univerzální, levné a vede k vynikajícím estetickým a užitným výsledkům. S použitím sádrokartonů máme bohaté zkušenosti, které využíváme vždy k prospěchu zákazníka. Běžně je používáme při půdních vestavbách, rekonstrukcích koupelen, budování podhledů se zabudovaným osvětlením, předsunutým sádrokartonem lze zateplit a zarovnat stěny ve starých budovách apod.

Podlahy a podlahové krytiny

Zhotovíme a odborně položíme dřevěné i laminátové podlahy. Opravíme staré prkenné podlahy. Dle přání zákazníka položíme precizně dlažbu. Problémem není ani instalace podlahového topení - s ohledem na technické normy a požadavky. Disponujeme také technikou pro renovaci původních zachovaných dřevěných podlah - tyto lze pomocí moderních brusných a nátěrových metod opět probudit do krásy. Kromě toho běžně pokládáme PVC podlahové krytiny. Použití okrajových lišt je samozřejmostí.

Kompletní elektroinstalace a revize

Jedním z členů našeho týmu, je i zkušený elektrikář. Před zahájením rekonstrukcí či staveb vždy zhodnotí stav původní instalace a doporučí vhodné úpravy k dosažení maximální bezpečnosti a souladu s normami. Úpravy a instalace pak osobně provádí s použitím nejkvalitnějších materiálů. Sítě a jištění jsou dimenzovány s ohledem na kvalitu lokální sítě a požadavků zákazníka. Samozřejmostí je zajištění provedení zkoušek a vydání potvrzení revizním technikem po dokončení prací.

Instalatérské a topenářské práce

Provádíme veškeré instalatérské-topenářské práce při stavbách a rekonstrukcích. Zhotovujeme veškeré potřebné rozvody vody, odvody odpadů, bezchybné napojení na sanitární techniku a elektrické spotřebiče. Konstruujeme a renovujeme také rozvody topení, napojení na různé typy kotlů, instalace topných těles apod. Máme zkušenosti i s dodávkou a instalací vzduchotechnických zařízení. Jsme schopni zajistit dodávku těles, kotlů a další techniky dle Vašeho výběru.

Malířské a natěračské práce

V rámci dokončovacích prací nabízíme zákazníkům také provedení veškerých malířských a natěračských prací. Jako zákazník si dle vzorníku vyberete barevné odstíny a určíte si, jakými jednotlivými odstíny budou stěny vymalovány. Dnes je také moderní použití odlišných odstínů pro sousední stěny. My poté zajistíme odborné míchání požadovaných odstínů a provedeme bezchybné vrstvení malby. Kromě malířských prací zajišťujeme i natěračské práce všech různých povrchů speciálními ochrannými nátěry.

Interiéry dětských pokojů a panelových bytů
 
Vzhledem k náročné sezónní práci se dříve tak oblíbené interiéry staly pracemi, které provádíme v zimním období. Jsme zaměřeni především na malé prostory panelových bytů a dětské pokoje. Vše je o nestandardním pojetí. Pódia, zvýšené podlahy, schody, úložné prostory, klenby, změny příček, vše je jen otázkou fantazie, vkusu a potřeby jak získat prostor. No a dětské pokoje jsou říší za zrcadlem s důrazem na sportovní vyžití, individualitu a ambice rodičů. Takže, jestli je pozdní podzim, nebo zima na krku, zkuste zavolat.