Zateplování
Tisk Email

Zateplení a nátěry fasád obytných domů

Zateplení rodinných domů je účinnou metodou, jak dosáhnout výrazného snížení nákladů na vytápění. Máme zkušenosti se zateplováním domů v oblasti Podkrušnohoří, kde jsou kladeny velké nároky na pečlivost a preciznost zhotoveného zateplení. Jsme připraveni poradit s volbou izolačních materiálů i použitého fasádového nátěru. Zajistíme vše včetně výstavby lešení a následného úklidu kolem domu. Celkové trvání prací v našem podání se je v průměru 8-15 pracovních dnů.

Zateplení domů je důležité z hlediska úspory peněz, zvýšení pohodlí, zabránění povětrnostním podmínkám zásah do nosných konstrukcí a další. V České republice je v tomto směru nevyhovujících až 60% domů.

Správnou izolací dokážete ušetřit až 70 % energií na vytápění. K největšímu úniku tepla dochází vedením tepla přes obálku budovy – stěny, střechu, okna a vchodové dveře. Velkou část tepelných ztrát tvoří také větrání.

Stavební firma BATALIY s.r.o., má se zateplováním dlouholeté zkušenosti a za pomoci nejmodernějších technologií (způsoby a materiály k zateplení) vám dokážeme „ušít“ tepelnou izolaci na míru.